Możemy zaproponować dla Państwa

przeprowadzenia badań z zakresu wizualizacji śladów daktyloskopijnych, identyfikacji, traseologii, śladów rękawic, cheiloskopii – badanie czerwieni wargowej oraz konchoskopii – badanie odcisku małżowiny usznej. Badania wizualizacji wykonywane są przy użyciu specjalistycznego sprzętu laboratoryjnego: komór cyjanoakrylowych i ninhydrynowych oraz przy zastosowaniu najnowszych środków chemicznych służących do kontrastowania wcześniej ujawnionych śladów.

Gwarantujemy wysoką jakość przeprowadzonych badań,

szybką realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny. Wyposażenie laboratorium pozwala na szybkie przeprowadzenie pełnego procesu ujawniania , zabezpieczania fotograficznego oraz identyfikacji. Standardowy czas realizacji zlecenia wynosi, w zależności od ilości materiałów dowodowych i porównawczych, od 5 do 10 dni roboczych.

Daktyloskopia w wąskim zakresie związana jest z badaniem odcisków palców na podstawie linii papilarnych. Natomiast w szerszym znaczeniu dotyczy sprawdzania całych powierzchni dłoni, a także stóp. Ta niesamowicie ciekawa dziedzina kryminalistyki opiera się na tym, iż cechy linii papilarnych nie ulegają zmianom i są unikalne dla każdej osoby.

Daktyloskopia jest dziedziną kryminalistyki w głównej mierze zajmującym się ujawnianiem, zabezpieczeniem, a także porównywaniem linii papilarnych palców oraz dłoni. Do jej podstawowych zadań można zaliczyć identyfikację osób na podstawie odpowiednio zabezpieczonych śladów daktyloskopijnych, które zostały ujawnione na miejscu zdarzenia. Dzięki temu można ocenić sytuację i uzyskać z niej istotne informacje na podstawie odwzorowania czerwieni wargowej, śladów rękawiczek, a nawet struktury materiału.

Przeprowadzane przez nas badania daktyloskopijne są rozwiązaniem zarówno dla osób prywatnych, jak i właścicieli biur detektywistycznych czy przedstawicieli prokuratury. Do powierzonych nam zadań podchodzimy z uwagą oraz zaangażowaniem, korzystając z wysokiej jakości sprzętu. Posiadamy długoletnie doświadczenie, a nasz wykwalifikowany zespół stawia na rzetelność, profesjonalizm oraz staranność.

Każdy człowiek ma unikatowe linie papilarne oraz wzory na swoich palcach, które są stałe przez całe życie. W wyniku tego daktyloskopia jest niezwykle przydatną dziedziną, znajdującą swoje zastosowanie podczas identyfikacji – również w sprawach kryminalnych.

Niejednokrotnie wykorzystuje się ją w śledztwach kryminalistycznych w celu efektywnego porównania znalezionych na miejscu zbrodni odcisków palców ze znajdującymi się w bazie danych informacjami i zbiorami.

Jesteśmy specjalistami z ogromną wiedzą i zamiłowaniem do swojej pracy, którzy do każdego klienta podchodzą w indywidualny sposób. Z chęcią dzielimy się doświadczeniem, przekazując przydatne wskazówki i służąc profesjonalnymi poradami.

W razie pojawienia się jakichkolwiek pytań można się z nami skonsultować. Wesprzemy zainteresowaną osobę świadczonymi przez nas usługami osobę na każdym etapie współpracy.

Odpowiednie zabezpieczenie śladów daktyloskopijnych jest kluczowym elementem, wpływającym na dalsze wyniki śledztwa. Doskonale zdajemy sobie sprawę z odpowiedzialności, jaka na nas spoczywa. Dlatego do wszelkich zleceń podchodzimy ze skrupulatnością i dbałością o najdrobniejsze detale.

Wykorzystujemy sprawdzone, efektywne i rzetelne techniki, które znakomicie sprawdzają się w naszej pracy. Jednocześnie są niejednokrotnie podstawą dla detektywów czy prokuratory, znacząco zwiększając szanse na pomyślne rozwiązanie sprawy.

Wśród klientów znajdują się nie tylko osoby prywatne, które potrzebują wykonać tego typu badania, ale również właściciele agencji detektywistycznych. Niejednokrotnie zdarza się, że przyjmujemy zlecenia od specjalistów, pracowników sądów czy prokuratury.

W swoich obowiązkach kierujemy się odpowiedzialnością, dobrem klienta oraz nadzwyczajną precyzją, by nasze działania mogły stanowić istotny element w danej sprawie.

Daktyloskopia jest dziedziną wymagającą bogatej wiedzy, umiejętności oraz narzędzi. W naszym Zakładzie Genetyki Sądowej badania przeprowadzają eksperci z imponującym doświadczeniem, co przekłada się na wiarygodne efekty uzyskanej ekspertyzy.

Warto się z nami skonsultować, ponieważ w naszej pracy wykorzystujemy najlepszej jakości sprzęt, a także wyróżniamy się elastycznością działań, klarowną komunikacją z każdym klientem oraz konkurencyjnymi cenami.

Doskonale znamy się na swojej pracy, dlatego wiemy, jakie kroki należy podjąć, aby wszystko przebiegło zgodnie z planem.

Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, dysponującymi aż dwoma w pełni wyposażonymi pracowniami, umożliwiającymi nam przeprowadzanie szeregu badań z zakresu daktyloskopii. Znajdujące się w naszym laboratorium urządzenia charakteryzują się wydajnym działaniem, a także odpowiednią certyfikacją, co jest kolejnym argumentem przemawiającym za podjęciem z nami współpracy.

Co więcej, podczas wykonywanej pracy stawiamy na maksymalne skupienie, aby uzyskane wyniki badań były całkowicie wiarygodne. Zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu!